غواصي در بدروم

غواصي در بدروم، بهترين و زيباترين تفريح که هر گردشگري که به اين شهر ساحلي و توريستي سفر مي کند، تجربه اي بي نظير از دنياي زير آب براي خود ثبت مي کند.

بدروم، شهري در جنوب ترکيه که با آب و هواي مديترانه اي در کنار جاذبه هاي گردشگري و تفريحات متنوع، همواره گردشگران زيادي را از سراسر دنيا به سمت خود جلب کرده است. غواصي در بدروم، همواره مورد توجه خيلي ها بوده و رفتن به زير آب و ديدن چشم انداز هاي بسيار زيبا نيز از تفريحات محبوب اين شهر است. گردشگران تور بدروم مي توانند براي غواصي در بدروم، به مراکز تجمع غواصان حرفه اي اين شهر بروند و در کلاس هاي آموزش غواصي شرکت کنند. سپس بعد از کسب آموزش هاي لازم و کسب گواهينامه براي غواصي در آب هاي آزاد، از غواصي در بدروم نهايت لذت را ببرد. آموزش غواصي در بدروم به اين صورت است که اول دوره تئوري را مي بايست گذراند و سپس با کمک غواصان حرفه اي در آب هاي محافظت شده و با عمق کم، دوره را به صورت عملي و با آبزيان پرورش داده شده گذراند.

 

هرچند بعد از سپري کردن اين مراحل، مي بايست در آب هاي آزاد نيز در مدت زمان کمي با يک نفر که در غواصي حرفه اي است رفت. يکي از مهم ترين دلايلي که باعث شده غواصي در اين شهر بسيار محبوب تر از ساير شهر ها در ترکيه باشد به اين دليل است که در زير آب هاي آزاد بدروم، جهاني بسيار زيبا و متفاوت را مي توان مشاهده کرد که اين موضوع باعث شده تقريبا همه گردشگران تور بدروم اين تفريح را انجام داده و براي رسيدن به آن، مراحل آموزشي را بگذرانند. همچنين گردشگراني که از مراکز آموزشي معتبر غواصي گواهينامه هاي معتبر را کسب کنند مي توانند به غار هاي زير آبي و صخره ها نيز بروند.

Admin

Admin

0 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید