کافه جغد

ژاپن کشوری است که بخاطر جاذبه های گردشگری و تفریحات متنوعی که دارد سالانه بیش از ۱۰ میلیون گردشگربه این شهر سفر میکنند تا از تفریحات متنوع مانند تفریحات آبی،پارک ها و جاذبه های دیدنی مانند برج توکیو،پارک ها،فضاهای سبز و… دیدن کنند و لذت ببرند.

یکی از جذابت ترین محیط ها در ژاپن،کافه های آن است. کافه ها یکی از بهترین مکان ها برای گفتگو ها،دور همی ها و قرار های کاری،دوستانه و عاشقانه است همچنین یکی از دلایلی که کافه هارا بهتر از رستوران ها کرده،منوی غذایی خوب در کنار قیمت معقول تر از رستوران ها است.

ولی کافه ها در ژاپن،متفاوت تر از بقیه کافه های دنیا است.

کافه جغد

حیوانات در ژاپن از اهمیت خاصی برخوردارند و اکثر حیوانات تا نسل ها به صورت خانگی بوده و در میان مردم بزرگ میشوند لذا همین موضوع باعث شده در ژاپن کافه هایی  وجود داشته باشد که هرکدام نوعی خاص از حیوانات را در خود نگه میدارد .

یکی از این کافه ها،کافه جغد است که گونه های مختلف جغد را در خود نگه داشته و بصورت خانگی بزرگ کرده تا برای مردم خطری نداشته باشد.

کسانی که به کافه جغد میروند،هنگام ورود به این کافه، برگه بهشان داده میشود که شامل قوانین این کافه است مانند استفاده از دستکش مخصوص هنگام لمس جغد ها،خاموش کردن فلاش گوشی هنگام عکس زیرا ممکن است برای جغد ها ترسناک باشد و واکنش های بد نشان دهند،پرهیز از هرگونه رفتار های ناگهانی که باعث رعب و وحشت میان جغد ها شود و…

کافه جغد

مردم در این کافه میتوانند با جغد با عکس بگیرند،روی دست و پا و شانه های خود بنشاند،آن هارا نوازش کنند و در کنار آنها،نوشیدنی های گرم و خنک با تم جغد که بسیار زیبا هستند را نوش جان کنند.

این کافه مانند کافه های دیگری که حیواناتی مانند سگ،گربه،مار و… را در خود نگه میدارند از اهمیت و طرفداری خاصی برخوردارند که میتوانند بهترین تجربه برای گردشگران تور ژاپن باشد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

کافه شکلات

کافه شکلات

لنکاوی شهری برای عاشقان کافه و رستوران است تا در میان کافه ها و رستوران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.