کافه کسل

رفتن به کافه های آنتالیا مانند کافه کاسل، یکی از بهترین کار هایی است که در سفر به این شهر ساحلی و زیبای ترکیه باید انجام داد.

آنتالیا یکی از شهر های توریستی و تفریحی ترکیه است که میلیون ها نفر سالانه بخاطر تفریخات آبی و سواحل زیبایی که این شهر دارد، به آنتالیا سفر می کنند. در این شهر کافه های زیادی وجود دارد که بعد از تفریحات آبی یا خرید کردن در بهترین مراکز خرید آنتالیا گردشگران زیادی برای رفع خستگی و میل کردن انواع نوشیدنی های ترکی، به آن ها مراجعه می کنند. در میان کافه های آنتالیا، کافه کاسل یکی از کافه های زیبایی است که توصیه می شود هرکس در سفر خود به این شهر حتما به آنجا برود.

کافه کسل

کافه کاسل، کافه ای محبوب که در منطقه کیلینکاسیان و نزدیک پارک کاراکیوگلو واقع شده است. فضای کافه کاسل باز بوده و با درختان و گیاهان سرسبز، فضایی زیبا و دلنشین را برای گردشگران تور آنتالیا به ارمغان می آورد. این کافه، از کافه های ساحلی بوده که علاوه بر فضای سبز آن، می توان از چشم انداز زیبایی که به ساحل و دریای مدیترانه دارد نهایت لذت را برد.

کافه کسل

کافه کاسل، منوی با انواع غذا ها و نوشیدنی های ترکی و بین المللی می باشد که نسبت به قیمت خوبی که دارند، بسیار به صرفه بوده و ظاهرشان، دهان مردم را به آب می اندازد. کیفیت غذای بسیار خوب و ظاهر زیبای آن، قیمت بسیار مناسب، در کنار چشم انداز بسیار زیبا از دریای مدیترانه باعث شده این کافه یکی از کافه های بسیار شلوغ آنتالیا بوده و معمولا برای رفتن به آنجا می بایست از قبل رزرو کرده یا مدت زمان زیادی را برای خالی شدن میز صرف کرد. به گردشگران تور آنتالیا حتما توصیه می شود برای میل کردن بهترین طمع غذا ها و نوشیدنی ها در فضای زیبا، حتما به این کافه بروند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

کافه شکلات

کافه شکلات

لنکاوی شهری برای عاشقان کافه و رستوران است تا در میان کافه ها و رستوران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.