کافه شکلات

لنکاوی شهری برای عاشقان کافه و رستوران است تا در میان کافه ها و رستوران هایی مانند کافه شکلات، بهترین نوشیدنی ها و دسر ها را میل کنند.

لنکاوی یکی از شهر های توریستی و پرطرفدار مالزی است که دارای رستوران ها و کافه های زیادی می باشد تا گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند در کافه هایی با چشم انداز بی نظیر از دریا و سواحل زیبای لنکاوی، بهترین نوشیدنی ها و غذاها را میل کنند. در میان کافه های لنکاوی، تعدادی از کافه های آن، جزء برترین و محبوب ترین کافه ها هستند که کافه شکلات، جزء این دسته از کافه ها می باشد.

کافه شکلات

کافه شکلات در یکی از بهترین مناطق لنکاوی قرار دارد و فاصله آن تا دریا نیز کمتر از ده دقیقه است. کافه شکلات کافه ای فرانسوی بوده و همانطور که از نامش مشخص است، برای عاشقان شکلات مخصوصا انواع شکلات ها و کیک های فرانسوی ساخته شده است.کافه شکلات

مدیر این کافه، شخصی فرانسوی است و معتقد بر این است که کیک ها و شکلات ها همواره از تازه ترین و بهترین مواد اولیه باید ساخته شوند از این رو، گردشگران تور لنکاوی که به کافه شکلات مراجعه می کنند، همواره بهترین و تازه ترین کیک ها و نوشیدنی ها مانند انواع ساندویچ های فرانسوی، نون باگت های خانگی، بستنی و انواع شیرینی های زیبا و خوشمزه  را میل می کنند. همچنین این کافه علاوه بر نوشیدنی ها و دسر های خوشمزه، دارای دکوراسیونی شیک و خاص نیز می باشد تا در کنار پخش موسیقی های آرامش بخش، فضایی زیبا و آرام را برای گردشگران تور مالزی ایجاد کند. محبوبیت این کافه در میان گردشگران، باعث شده جزء سه کافه برتر لنکاوی و از محبوب ترین کافه های مالزی باشد که هر گردشگری که به این کشور سفر می کند می تواند لحظات خوبی را در آن سپری کند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

کافه لینویل

کافه لینویل

تفلیس، صد ها کافه، کافه رستوران و کافه های خیابانی دارد که در کنار دکوراسیون …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.