کافه آپشرون

روسیه یکی از پربازدید ترین کشور های دنیا میباشد که جاذبه ها گردشگری و تفریحاتی که دارد، توجه خیلی ها را به سمت خود جلب کرده است.

در طول سفر هر گردشگری به کشور روسیه، یکی از بهترین فعالیت هایی که در برنامه سفر خود میتواند داشته باشد، رفتن به کافه های روسیه و میل کردن انواع نوشیدنی ها و غذاهای سنتی روسیه در محیطی آرام و دلپذیر است. از اینرو در روسیه هزاران کافه وجود دارد که یکی از برترین کافه های روسیه، کافه آپشرون میباشد.

کافه آپشرون

کافه آپشرون یکی از بهترین کافه های شهر مسکو است که کیفیت منوی آن و دکوراسیونی زیبایی که دارد، همواره مورد توجه خیلی از گردشگران بوده و هرکس که به این شهر سفر میکند، رفتن به این کافه را جزو برنامه هایش قرار میدهد. از اینرو، کافه آپشرون همواره یکی از کافه های شلوغ شهر مسکو است.

کافه آپشرون دارای محیطی گرم و آرام و با دکوراسیونی زیبا میباشد که با داشتن موسیقی زنده، میتواند خاطره خوبی برای گردشگران تور روسیه بسازد. همچنین منوی کافه آپشرون، دارای غذاهای سنتی روسی، اروپایی، آذربایجانی و گرجستانی میباشد که توسط یکی از بهترین سر آشپزان روس طبخ میشوند.

کافه آپشرون

منوی غذایی کافه آپشرون تنوع زیادی از انواع غذاها و نوشیدنی ها را دارد که با توجه به کیفیت و مقداری که دارند، از قیمت بسیار معقولی برخوردار هستند و برای گردشگران تور روسیه میتواند بسیار مقرون به صرفه باشد.

یکی از بهترین ویژگی های این کافه، ساعت کاری آن میباشد که از ساعت ۱۲ ظهر تا ۲ بامداد آماده ارائه خدمت به گردشگران تور روسیه است. همچنین خیلی ها که در ساعات شب به خرید میپردازند یا گشت و گذاری در سطح شهر دارند، میتوانند در آخر شب، برای رفع خستگی و دور هم بودن، کافه آپشرون را به عنوان یکی از بهترین گزینه ها انتخاب کنند و لذت ببرند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

کافه شکلات

کافه شکلات

لنکاوی شهری برای عاشقان کافه و رستوران است تا در میان کافه ها و رستوران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.