پنانگ

پنانگ یکی از شهرهای شمال شرقی مالزی است که به لطف طبیعت سبز بی نظیر، آسمان خراش ها و تفریحات مختلف، یکی از توریستی ترین شهرهای مالزی می باشد. پنانگ در میان بومی ها، پینانگ به معنای درخت فوفل و در میان گردشگران به مروارید شرق شناخته می شود. همچنین خوب است بدانید این شهر در سال ۲۰۰۸ در یونسکو به ثبت رسید.

پنانگ

به دلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی، میانگین دمای پنانگ در طول سال بین ۲۴ الی ۳۲ درجه سانتی گراد می باشد هرچند به دلیل اینکه در فصل بهار، این شهر شاهد کمترین میزان بارش است لذا می توان بهترین زمان سفر به پنانگ را فصل بهار نامید.

پنانگ جاذبه های گردشگری و بناهای تاریخی زیادی دارد که اکثر آن ها را معابد و موزه های بی نظیر تشکیل می دهند. معابدی مانند کک لوک سی، معبد وات چایا مانگکالارام، موزه تعاملی پنانگ، موزه جنگ و غیره. همچنین در کنار جاذبه های گردشگری، یکی از مهم ترین دلایل سفر گردشگران به این شهر، تفریحات هیجان انگیز پنانگ است. پنانگ سواحل بی نظیری دارد که علاوه بر چشم انداز و فضای دلنشینی که به ارمغان می آورند، گردشگران می توانند تفریحات مختلفی مانند ماهیگیری، غواصی و غیره را در آن ها تجربه کنند.

پنانگ

مردم پنانگ فرهنگ و آداب و رسومی دارند که باعث شده اکثر گردشگران فقط به دلیل بازدید از جشن ها، سنت ها و مراسم های مختلف مردم پنانگ به این شهر سفر کنند. همچنین در کنار آداب و رسوم، غذاهای محلی مختلفی در فرهنگ مردم پنانگ وجود دارد که بسیار لذیذ بوده و این موضوع باعث شده رستوران های زیادی در نقاط مختلف شهر باشد که انواع غذاهای محلی را برای گردشگران تور پنانگ سرو می کنند.

در پنانگ صدها مرکز خرید وجود دارد که هرکدام خدمات و امکانات رفاهی مختلفی را برای گردشگران ارائه می دهند. گردشگران تور پنانگ می توانند در میان مراکز خرید مختلف این شهر انواع کالاهای مورد نیاز خود را تهیه نمایند و جالب است بدانید با اینکه برچسب های قیمتی در اکثر مراکز خرید پنانگ معقول می باشد، چانه زدن و درخواست تخفیف یکی از رایج ترین کارها در مراکز خرید پنانگ می باشد.

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

همدان

همدان

همدان شهری کوچک در شمال غرب کشور ایران است که به لطف جاذبه های گردشگری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.