پارک معجزه

گرجستان یکی از معدود کشور هایی است که دارای بافتی تاریخی مدرن میباشد.

این شهر دارای بناهای تاریخی زیادی است که در کنار تکنولوژی هایی که در گرجستان وجود دارد این کشور را به یکی از بهترین مکان های گردشگری برای بسیاری از علاقه مندان تبدیل کرده است.

باتومی،یکی از مهم ترین شهر ها برای گرجستان است زیرا این شهر دارای جاذبه های گردشگری و تفریحات زیادی میباشد و همین موضوع باعث شده بیشترین توریست را داشته باشد و از نظر قطب درآمد برای گرجستان از اهمیت زیادی برخوردار باشد.

یکی از جذاب ترین تفریحات باتومی،قدم زدن و گشت و گذار در پارک معجزه،یکی از بهترین پارک های گرجستان میباشد.

پارک معجزه که در سواحل دریای سیاه قرار گرفته است،دارای امکانات زیادی برای گردشگران تور باتومی میباشد که میتوان به برج ساعت،مجسمه عشق،برج الفبا،هتل رادیسون بلو،فانوس دریای و شهربازی ای با امکانات کامل و معماری ای مدرن ماند چرخ و فلک،سرسره های جذاب و… میباشد همچنین پارک معجزه مرکز برگزاری برگزاری بزرگترین و مهم ترین فستیوال های ارمنستان نیز میباشد.

پارک معجزه

برج الفبا:

این برج که جذاب ترین جاذبه های این پارک است دارای دو خط مارپیچ میباشد که علاوه بر اینکه ۳۳ حرف الفبای گرجی را به نمایش میگذارد،بسیار هم شبیه به DNA نیز میباشد.

برج ساعت:

برجی با ارتفاع ۲۵ متر میباشد که به آن برج چاچا نیز میگویند و گردشگران تور باتومی میتوانند به بالای این برج بروند و از چشم انداز زیبایی که میبینند لذت ببرند.

مجسمه عشق:

این مسجمه که توسط معمار معروف گرجی،تاماس کوسیتادز ساخته شده است،یک زن و مرد ۸ متری را نشان میدهد که با نوار های رنگی ای که در شب خود را نشان میدهند، در حال عشق ورزیدن به هم میباشند و هر ده دقیقه به دور هم میچرخند و به هم میرسند.

پارک معجزه

داستان مجسمه عشق از این قرار است که یک جوان آذربایجانی عاشق یک شاهزاده ی گرجی میشود ولی متاسفانه جانش را در راه دفاع از میهنش از دست میدهد.

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

پارک تساریتسینو

پارک تساریتسینو یکی از بهترین جاذبه های گردشگری موجود در شهر مسکو می باشد که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.