خانه / اطلاعات گردشگری / تفریحات / پارک سوم فوریه

پارک سوم فوریه

در سفر به آرژانتین با تفرجگاه های مختلفی می توان روبرو شد که هرکدام ویژگی ها و تاریخچه منحصر به فرد خود را دارند. یکی از بهترین و محبوب ترین پارک های این کشور که سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا می باشد، پارک سوم فوریه است. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با پارک سوم فوریه آرژانتین بیشتر آشنا شوید.

پارک سوم فوریه

آرژانین کشوری در آمریکای جنوبی است که به دلیل جاذبه های گردشگری و تاریخی، زندگی مدرن مردم و تفرجگاه های بی نظیر سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد. بخش قابل توجهی از مساحت این کشور را مناطق سرسبز، جنگلی و کوه ها تشکیل می دهد که به موجب آن، تفریحات مختلفی در آرژانتین در نظر گرفته شده است تا خاطره خوبی را برای گردشگران تور آرژانتین بسازند.

در سال ۱۸۵۲ به دلیل مشکلاتی که به وجود آمده بود، مردم نسبت به دیکتاتوری اعتراض کردند که نتیجه آن، پیروزی مردم در مقابل دیکتاتور بود. این رویداد تاریخی در روز سوم فوریه سال ۱۸۵۲ رخ داد که جهت یادبود آن، پارکی با نام پارک سوم فوریه در شهر بوینس آیرس افتتاح شد و همچنین لازم به ذکر است ساخت این پارک نزدیک به ۲۳ سال طول کشید.

پارک سوم فوریه

وجود تنوعی از گونه های درختی و گیاهی مانند ماگنولیا، سپیدار، پنیرک و غیره در مساحت بزرگ ۲۵ هکتاری در پارک سوم فوریه باعث شد تا جنگل های پالرمو نام دیگر این پارک باشد. گردشگران تور آرژانتین می توانند همه روزه از این پارک بازدید کنند و جهت بازدید از تمام نقاط پارک، می توانند از دوچرخه های موجود در پارک و مسیر دوچرخه سواری استفاده نمایند که هم نوعی ورزش خواهد بود و هم می توان به راحتی از تمام نقاط پارک بازدید به عمل آورد. همچنین در کنار فضاهای سبز پارک، آسمان نمای گالیلو گالیله نیز وجود دارد که یکی از محبوب ترین مکان های دیدنی آرژانتین می باشد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

وادی شاپ

وادی شاپ

وادی شاپ یکی از بهترین و دلنشین ترین تفریحاتی است که در سفر به مسقط …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.