خانه / اطلاعات گردشگری / اطلاعات ویزا / ویزای کاری اسپانیا

ویزای کاری اسپانیا

اسپانیا به دلایلی مانند موقعیت اقتصادی،صنعتی و بازار تجارت و سرمایه گذاری، همواره مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است که قصد اشتغال در این کشور را دارند. این دسته از افراد می بایست پیش از سفر به اسپانیا جهت کار و سرمایه گذاری، نسبت به اخذ ویزای کاری اسپانیا اقدام کنند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی ویزای کاری اسپانیا بپردازیم.

ویزای کاری اسپانیا

اسپانیا به لطف جاذبه های گردشگری، تفریحات و غیره یکی از توریستی ترین مقاصد گردشگری در دنیا است که به لطف این موضوع، ورود میلیون ها گردشگر تور اسپانیا در سال باعث شده گردشگری یکی از مهم ترین قطب های درآمدی اسپانیا محسوب شود. اخیرا اسپانیا به دلایل اقتصادی و سرمایه گذاری هایی که صورت گرفته است، در کنار کشورهایی مانند آلمان، فرانسه، ایتالیا، کانادا و غیره جزء برترین مقاصد اروپا و دنیا جهت تجارت و کار باشد.

ابتدا لازم به ذکر است جهت اخذ ویزای کاری اسپانیا می بایست حداقل ۹ روز پیش از تاریخ حضور در اسپانیا، در سایت سفارت اسپانیا درخواست ویزای کاری دهید.

افرادی که قصد اخذ این نوع از ویزای اسپانیا را دارند می بایست ابتدا دعوتنامه ای از طرف شرکتی در اسپانیا که استخدام شخص در شرکت را دارد یا شرکت ایرانی که قصد معرفی شخص به اسپانیا جهت کار و سرمایه گذاری را دارد ارائه دهد. همچنین مدارکی هم می بایست به صورت پیش فرض ارائه شود که می توان به فرم درخواست ویزا، اطلاعات شخصی و مدارک شناسایی هویت، کارت ملی، شناسنامه و گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار به همراه ترجمه و کپی از آن ها اشاره نمود.

ویزای کاری اسپانیا

افردای که قصد اخذ ویزای کاری اسپانیا را دارند می بایست مدارک دیگری نظر گردش مالی ۶ ماه اخیر، نامه اشتغال به کار، فیش حقوقی، جواز کسب و غیره را نیز به همراه داشته باشند. در خصوص دعوتنامه لازم به ذکر است شرکت مذکور می بایست علاوه اطلاعات و هویت شرکت و فرد متقاضی، اطلاعات کامل راجع به میزان حقوق دریافتی فرد، نوع شغل در شرکت، حق بیمه، تاریخ استخدام و غیره را در سربرگ دعوتنامه به صورت کاملا واضح ذکر نماید. در ادامه جالب است بدانید در صورتیکه بیش از یک سال در اسپانیا مشغول به کار و تجارت باشید، اگر میزان حقوق دریافتی و شرایط کار از نظر دولت مساعد باشد می توانید اقامت کامل اسپانیا را دریافت کنید.

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

ویزای یونان

ویزای یونان

یونان یکی از کشورهای تاریخی در جهان میباشد که دارای جاذبه های گردشگری و تاریخی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.