خانه / اطلاعات گردشگری / اطلاعات ویزا / ویزای توریستی آفریقا

ویزای توریستی آفریقا

آفریقا از گرم ترین مناطق روی زمین می باشد که گردشگران زیادی سالانه به آنجا سفر میکنند. آفریقا به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری و تفریحات متنوع در کنار مردم بومی که دارد، سالانه میزبان بیش از ۱۵ میلیون گردشگر می باشد که میخواهند بعد از گرفتن ویزای توریستی آفریقا، سفری متفاوت را در خاک گرم این کشور تجربه کنند.

ویزای توریستی آفریقا

آفریقا به دلیل اینکه یکی از مناطق محروم و فقیر دنیا می باشد، از اینرو، کسی برای سرمایه گذاری، کسب و کار یا تحصیل به این کشور سفر نمی کند. به همین دلیل اکثر گردشگران برای گردش و تفریح در بهترین جاهای آفریقا به این کشور سفر میکنند.

هر گردشگری که با تور آفریقا قصد سفر به این کشور را داشته باشد باید ابتدا، ویزای توریستی آفریقا را دریافت کند تا بتواند وارد آفریقا شود.

گردشگران تور آفریقا میبایست برای رفتن به سفارت آفریقا و مصاحبه برای دریافت ویزای توریستی آفریقا، وقت قبلی بگیرند و میبایست در وقت تعیین شده، مدارک ذیل را به سفارت تحویل دهند:

  • دو قطعه عکس پرسنلی
  • مشخصات فردی
  • اصل پاسپورت با داشتن حداقل شش ماه اعتبار
  • تمکن مالی بیش از ۱۰۰ میلیون ریال
  • گواهی اشتغال به کار
  • گردش حساب سه ماهه
  • واچر هتل برای کل مدت سفر

ویزای توریستی آفریقا

گردشگران تور آفریقا میبایست هنگامی که به سفارت می آیند، مبلغ ۶۰ یورو نیز برای درخواست ویزای توریستی آفریقا، به این سفارت پرداخت کنند. همچنین برای سفر به آفریقا، میتوان دو نوع ویزای توریستی را انتخاب کرد:

ویزای توریستی ۱۴ روزه که گردشگران تور آفریقا بعد از دریافت این ویزا میتوانند به مدت ۱۴ روز در خاک این کشور حضور داشته باشند و از تمام جاذبه های گردشگری و تفریحات آن نهایت لذت ر اببرند همچنین اعتبار این ویزا یک ماهه میباشد

همچنین ویزای توریستی یک ماهه نیز قابل دریافت است که میتوان به مدت یک ماه در خاک این کشور به گردش و تفریح پرداخت که اعتبار آن، دو ماهه میباشد.

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

ویزای یونان

ویزای یونان

یونان یکی از کشورهای تاریخی در جهان میباشد که دارای جاذبه های گردشگری و تاریخی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.