ویزای استرالیا

استرالیا یکی از بهترین مقاصد گردشگری میباشد که دارای جاذبه های گردشگری زیادی در کنار تفریحات متنوع در وسعت ۷ونیم میلیون کیلومتر مربعی خود میباشد.

استرالیا بخاطر داشتن آب و هوایی مناسب در کنار تفریحات زیاد، سالانه میزبان بیش از ۱۰ میلیون مسافر میباشد که بخاطر دلایل مختلفی مانند گردش و تفریح،کار،تحصیل و تجارت میباشد.

استرالیا مانند هرکشور دیگری، برای هرکس که بخواهد به دلایل مختلفی مانند تفریح و گردش،تحصیل،اقامت و یا کار بخواهد به این کشور سفر کند، ویزاهای مختلفی را در نظر گرفته است تا مسافران بسته به نیاز خود،یکی از این ویزا هارا تهیه کنند.

ویزای استرالیا

استرالیا برای گردشگرانی که برای تفریح و گردش میخواهند به این کشور سفر کنند، انواع ویزای توریستی را در نظر گرفته که شامل موارد زیر میشود:

ویزای توریستی خانوادگی:

این ویزا برای گردشگرانی است که خویشاوندی از او در استرالیا ساکن است میتوانند با پرداخت مبلغ ۵هزار تا ۱۵هزار دلار از طریق دعوتنامه ای که برای او ارسال میشود به این کشور سفر کنند. همچنین مدت اعتبار این ویزا ۳ ماه،۶ ماه و ۱۲ ماه است.

ویزای توریستی کاری:

این ویزا برای کسانی است که بخاطر مصاحبه های شغلی،کنفرانس ها و قرارداد ها میخواهند به استرالیا سفر کنند. مسافرانی که این ویزا را میخواهند دریافت کنند پس از پرداخت ۱۳۵ دلار،میتوانند بین ۳ ماه،۶ماه و ۱۲ ماه اقامت در استرالیا، یکی را انتخاب کنند.

ویزای توریستی کاری اجازه ی کار نمیدهد ولی میتوان به مدت ۳ ماه در این کشور به تحصیل پرداخت.

ویزای توریستی گردشگری:

این ویزا برای گردشگرانی است که به قصد سفر به این کشور میخواهند بروند که میتوانند پس از پرداخت ۳۴۰ دلار، بین مدت اعتبار،۳ماه،۶ماه و ۱۲ ماه یکی را برای اقامت انتخاب کنند و با تور استرالیا به این کشور سفر کنند.

همچنین انواع ویزاهای دیگری هم دارد که میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

ویزای مهجرت همسر

ویزای مهاجرت والدین

ویزای دانشجویی که بعد از پذیرش در یکی از دانشگاه های معتبر استراالیا دانشجو میتواند اقدام به دریافت این ویزا کند که مدت اعتبارش تا پایان تحصیل او در این دانشگاه میباشد.

ویزای استرالیا

ویزای اقامت دائم که دارای سه کلاس است:

کلاس ۱۸۹:

این ویزا برای کسانی است که بدون هر وابستگی ای با اقامت دائم وارد خاک این کشور میشوند.

کلاس ۱۹۰:

این ویزا برای کسانی است که از طریق وابستگی به شرکتی یا سازمانی برای اقامت ۵ ساله وارد این کشور میشوند.

کلاس ۴۸۹:

این ویزا مدت اعتبار ۴ساله برای فرد دارد که فرد میبایست به مدت ۲ سال از طرف سازمانی مورد حمایت قرار گرفته باشد و در آزمون های IELTS  نمره ی قابل قبولی اخذ کرده باشد.

 

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

ویزای توریستی آفریقا

ویزای توریستی آفریقا

آفریقا از گرم ترین مناطق روی زمین می باشد که گردشگران زیادی سالانه به آنجا …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.