واندل پارک

هلند، از بهترین و سردترین مقاصد گردشگری در دنیا میباشد که هر گردشگری میتواند با تور هلند یکی از بهترین خاطرات زندگی خود را در این کشور بسازد.

هلند دارای جاذبه های گردشگری و تاریخی با قدمت و تاریخچه ای جالب میباشد که باعث شده توجه گردشگران زیادی از سراسر دنیا به این کشور جلب شود و هلند سالانه میزبان بیش از ۱۶ میلیون گردشگری تور هلند در وسعت ۴۱هزار کیلومتر مربعی خود باشد.

هلند یکی از کشور هایی است که تفریحات در آن چندان مفهومی ندارد زیرا مردم هلند یکی از پرکار ترین مردمان دنیا میباشند و کار کردن،مهم ترین و اولین هدف زندگی آنها است.

واندل پارک

در میان مردم هلند، پارک ها و فضاهای سبز از اهمیت زیادی برخوردار است و به همین دلیل، هلند پارک های زیادی دارد که مردمان هلند حسابی از این پارک ها نگهداری میکنند.

در میان پارک های هلند، واندل پارک یکی از بزرگترین و زیباترن پارک های هلند میباشد که در سطح دنیا نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است.

واندل پارک،پارکی بزرگ با وسعت ۴۷هزار متر مربع میباشد که با داشتن یکی از زیباترین چشم انداز ها، سالانه بیش از ۲۰ میلیون گردشگر تور هلند از این پارک دیدن میکنند.

واندل پارک

واندل پارک،چیزی فراتر از یک پارک معمولی است. در واندل پارک فستیوال ها و کنسرت های مختلف در کنار مجسمه های پیکاسو نیز برگزار میشود تا بتواند بازدیدکنندگان بیشتری را به سمت خود جلب کند.

واندل پارک،امروزه به عنوان یکی از کامل ترین مراکز تفحریحی شناخته میشود که در کنار فضای سبز زیبایی که دارد، دارای هتل و هاستل برای گردشگران تور هلند،انواع رستوران ها و فست فود های مختلف با بهترین کیفیت غذا در کنار قیمتی معقول و انواع امکانات تفریحی نیز میباشد تا هرکس که از درب این پارک وارد آن میشود،با یکی از کامل ترین و بهترین مکان های هلند روبرو شود.

درباره ی admin

همچنین ببینید

پارک تساریتسینو

پارک تساریتسینو یکی از بهترین جاذبه های گردشگری موجود در شهر مسکو می باشد که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.