وادی شاپ

وادی شاپ یکی از بهترین و دلنشین ترین تفریحاتی است که در سفر به مسقط می توان از آن لذت برد. لازم به ذکر است سالانه میلیون ها گردشگری که به مسقط سفر می کنند، از وادی شاپ نیز بازدید به عمل می آورند.

مسقط، پایتخت ساحلی عمان، شهری است که جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی و تاریخی زیبایی دارد که چشم هر بیننده ای را به سمت خود جذب می کند که. در میان جاذبه های گردشگری مسقط، وادی شاپ یکی از اصلی ترین و بهترین جاذبه های گردشگری این شهر است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

وادی شاپ

وادی شاپ، مجموعه ای از استخر های طبیعی بزرگ دلنشین، غار های ماجراجویانه و صخره های هیجان انگیز است که در خارج از شهر واقع شده و برای رسیدن به آن، بیش از ۲ ساعت زمان مورد نیاز است. نکته حائز اهمیت برای بازدید از این مجموعه این است که گردشگران تور مسقط می بایست از آمادگی جسمانی کافی برخوردار باشند تا بتوانند از مسیر صخره ای، سخت و ناهموار عبور کنند که قسمتی از آن، مسیر آبی بوده و گردشگران می بایست در آب های کم عمق شنا کنند که این بخش از مسیر، قسمت پایانی مجموعه است.

وادی شاپ

مجموعه وادی شاپ، روزانه از ساعت ۱۲ ظهر الی ۱۲ شب آماده میزبانی گردشگران تور مسقط است و لازم به ذکر است گردشگران برای ورود به وادی شاپ، می بایست از تجهیزات کامل مانند لباس شنای مناسب، کفش های ضد آب، حوله، آب و غذا به مقدار کافی و کیسه های ضد آب برای نگهداری از وسایل خود برخوردار باشند. البته جالب است بدانید گردشگرانی که از آمادگی جسمانی برخوردار نبوده و توانایی گذر از مسیر های این جاذبه گردشگری را ندارند، می توانند با به همراه داشتن امکانات و لوازم تفریحی، در فضای مشخص شده، پیک نیک برگزار کنند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

پارک تساریتسینو

پارک تساریتسینو یکی از بهترین جاذبه های گردشگری موجود در شهر مسکو می باشد که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.