هزینه سفر به مراکش

مراکش یکی از مقاصد گردشگری پربازدید واقع در شمال آفریقا است که به لطف جاذبه های گردشگری و مکان های تاریخی در کنار تفریحات آبی بی نظیر، گردشگری یکی از مهم ترین قطب های درآمدی این کشور محسوب می شود. هزینه سفر به مراکش همواره یکی از دغدغه های گردشگرانی که به این کشور سفر می کنند است که در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه سفر به مراکش بپردازیم.

هزینه سفر به مراکش

ابتدا گردشگران تور مراکش بایستی بدانند جهت خرج کردن در این کشور می بایست از واحد پول رایج، درهم مراکش استفاده نمایند.

در مراکش هتل ها و اقامتگاه های مختلفی وجود دارد که گردشگران می بایست با توجه به امکانات و شرایط هتل و اتاق های آن، میانگین ۳۰۰ الی ۱۵۰۰ درهم مراکش برای هرشب اقامت پرداخت کنند. همچنین در صورتیکه قصد اجاره آپارتمان در این کشور را دارید بایستی بدانید قیمت اجاره آپارتمان با توجه به شرایط و موقعیت، میانگن ۱۷۰۰ الی ۶۰۰۰ درهم مراکش برای هر ماه بوده و در کنار آن، میانگین ۴۰۰ درهم نیز برای هزینه آب، برق و گاز هم باید پرداخت شود.

گردشگران تور مراکش جهت تردد در سطح شهر می توانند از وسایل نقلیه شخاص اجاره ای استفاده نمایند که اجاره ماهانه آن ها میانگین ۲۰هزار درهم مراکش قیمت داشته و در کنار آن می بایست ۱۰.۳۱ درهم مراکش برای هر لیتر بنزین نیز هزینه کنند. در صورتیکه قصد استفاده از سرویس حمل و نقل عمومی را دارید بایستی بدانید هنگام ورود به تاکسی ۷ درهم مراکش، به ازای هر کیلومتر ۶ درهم و برای هز ساعت استفاده از سرویس حمل و نقل عمومی ۳۵ درهم مراکش پرداخت شود.

هزینه سفر به مراکش

مراکش رستوران ها و کافه های مختلفی دارد تا گردشگران تور مراکش بتوانند انواع غذاهای محلی، دریایی و بین المللی را با کیفیت های مختلف میل نمایند که بایستی بدانند میل کردن یک وعده غذایی در رستوانی غیر لوکس میانگین ۷۰ درهم مراکش هزینه دارد که این رقام با توجه به نوع رستوران و غذای انتخابی می تواند هزینه سفر به مراکش را افزایش یا کاهش دهند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

هزینه سفر به کوالالامپور

هزینه سفر به کوالالامپور

کوالالامپور یکی از مقاصد گردشگری پرطرفدار در دنیا بخصوص در میان ایران است. این شهر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.