خانه / اطلاعات گردشگری / راهنمای گردشگری / هزینه حمل و نقل در رم

هزینه حمل و نقل در رم

رم، پایتخت ایتالیا، یکی از مقاصد گردشگری پرطرفدار در اروپا است که اگر به این شهر سفر کنید، متوجه می شوید که مردم رم اکثر طرفدار خودرو های برقی و یا بسیار کوچک هستند زیرا اکثر خیابان های رم کوچک بوده و علاوه بر اینکه تردد برای خودرو های بزرگ و لوکس بسیار دشوار خواهد بود، برخی از خیابان ها نیز سنگ فرش هستند که نمی توان با سرعت بالا از روی آن ها رد شد. از اینرو اکثر گردشگران قصد دارند که از وسایل حمل و نقل عمومی شهر استفاده کنند که به موجب آن، هزینه حمل و نقل در رم برای گردشگران از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه حمل و نقل در رم بپردازیم.

هزینه حمل و نقل در رم

اگر جزء آن دسته از گردشگرانی هستید که قصد دارند همچنان از خودروهای اجاره ای جهت تردد در سطح شهر استفاده کنند خوب است بدانید میانگین قیمت اجاره خودرو، ۳ دلار برای خودرو های کوچک و ارزان قیمت و سقف آن تا بیش از ۵۰ دلار برای خودرو های بزرگ و لوکس به ازای هرروز می باشد. همچنین گردشگران تور رم می بایست علاوه بر هزینه اجاره خودرو، ۱.۵۹ یورو هم برای هر لیتر بنزین پرداخت نمایند.

هزینه حمل و نقل در رم

در صورتیکه قصد دارید از سرویس حمل و نقل عمومی رم جهت تردد در شهر استفاده نمایید خوب است بدانید تاکسی های شهر مجهز به دستگاه های تاکسیمتر بوده و گردشگران تور رم می بایست هنگام سوار شدن ۴ یورو، به ازای هر کیلومتر ۱.۳۸ یورو و برای هر ساعت استفاده از تاکسی یا ماندن در ترافیک بیش از یک ساعت، ۲۷ یورو پرداخت نمایند. همچنین در صورت استفاده از سرویس حمل و نقل محلی شهر لازم است بدانید هزینه بلیط یکطرفه ۱.۵۰ یورو و هزینه بلیط یکماه ۳۵ یورو می باشد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

هزینه سفر به کوالالامپور

هزینه سفر به کوالالامپور

کوالالامپور یکی از مقاصد گردشگری پرطرفدار در دنیا بخصوص در میان ایران است. این شهر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.