موزه دبی

دبی یکی از بهترین و پرطرفدارترین کشورهایی است که هر گردشگری میتواند بهترین لحظات زندگی خود را در آنجا بگذراند.

دبی که الان یکی از لوکس ترین و مدرن ترین کشور های دنیا میباشد، در گذشته یک روستای خشکی بود که بعد از اینکه چاه های نفتش خود را نشان دادند، دبی توانست به سرعت رشد کند و امروزه به عنوان یکی از بهترین شهر های دنیا باشد که دارای جاذبه های گردشگری زیادی میباشد که اکثر  آنها دارای رکورد های جهانی نیز میباشند.

موزه دبی

در میان جاذبه های گردشگری که در کنار تفریحات دبی، از مهم ترین دلایل سفر بیش از ۱۵ میلیون گردشگر تور دبی به این کشور میباشد، برخی از جاذبه های آن، از جاذبه های تاریخی دبی میباشند.

جاذبه های گردشگری تاریخی هر کشور و شهری، نماد فرهنگ، تاریخچه آن شهر یا کشور است.

در دبی نیز موزه ها و بناهای تاریخی زیادی وجود دارد تا گذشته مردم و کشور دبی را به گردشگران تور دبی نشان دهد.

یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری دبی که سالانه میلیون ها نفر از آن دیدن میکنند، موزه دبی میباشد.

موزه دبی در قلعه الفهیدی، قدیمی ترین بنای دبی، که در سا ۱۷۸۷ به عنوان بنایی برای محافظت از شهر دبی در برابر حملات دشمنان استفاده میشد، واقع شده است که در سال ۱۹۷۰ به دستور مقامات دبی به موزه تبدیل شد.

موزه دبی

موزه دبی امروزه از مهم ترین و بهترین مکان هایی است که با داشتن عتیقه جات کشور هایی که در گذشسته با دبی تجارت داشتند، وجود دارد. همچنین یکی از جذاب ترین بناها در موزه دبی، خانه عریش میباشد که از برگ های نخل ساخته شده است.

یکی از ویژگی ها یی که موزه دبی دارد، قایق سنتی در حیاط آن و دکوراسیون و شکل و شمایا آشپزخانه، هال، اتاق ها و برج های بادی آن است که نحوه زندگی کردن مردم دبی را در  گذشته را نشان میدهد. گردشگران تور دبی، برای اینکه بخواهند از شهر مدرن و لوکسی که دبی دارد، به گدشته دبی بروند تا زندگی قدیمی و سخت مردم این شهر را ببینند، موزه دبی میتواند یکی از بهترین گزینه های آنها باشد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

موزه جنگ استقلال

موزه جنگ استقلال

شهرهای توریستی ترکیه مانند استانبول و آنتالیا به تفریحات آبی و هتل های لوکسی که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.