خانه / اطلاعات گردشگری / مراکز خرید / مرکز خرید لاس آرناس

مرکز خرید لاس آرناس

اگر در سفر به بارسلون قصد خرید و تهیه سوغاتی در یکی از بهترین مراکز خرید شهر را دارید، مرکز خرید لاس آرناس می تواند انتخاب مناسبی باشد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی مرکز خرید لاس آرناس بپردازیم.

مرکز خرید لاس آرناس
بارسلون یکی از شهر های ساحلی اسپانیا است که به دلیل جاذبه های گردشگری، مکان های دیدنی و ساختمان های زیبایی که دارد سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا می باشد. یکی از مهم ترین دلایل سفر گردشگران به شهر ها و مقاصد مختلف، خرید و تهیه انواع سوغاتی ها در مراکز خرید است. گردشگران تور بارسلون در سفر به این شهر با مراکز خرید مختلفی روبرو می شوند که هرکدام امکانات و خدمات مختلفی را ارائه می دهند. یکی از این مراکز خرید، مرکز خرید لاس آرناس می باشد.
در اوایل دهه ۲۰ میلادی، در خیابان اسپینیا شهر بارسلون مسابقات گاو بازی برگزار میشد که این بازی ها در زمینی به مساحت ۳۰هزار متر مربع صورت می گرفت. در سال ۱۹۷۷ به دلیل مخالفت هایی که در رابطه با گاو بازی ایجاد شد این زمین تا سال ۲۰۱۰ به صورت مکانی متروکه باقی ماند تا اینکه توسط شخصی خریداره شده و مرکز خریدی در آن زمین بنا گردید. امروزه مرکز خرید لاس آرناس جزء برترین مراکز خرید شهر بارسلون است که با ۳۰۰ مغازه در زمینه لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی، پوشاک و غیره آماده میزبانی از گردشگران تور بارسلون می باشد.

مرکز خرید لاس آرناس
این مرکز خرید معماری زیبایی دارد و یکی از دلایلی که گردشگران از لاس آرناس بازدید می کنند صرفا دیدن نمای زیبای مرکز خرید است. لاس آرناس ساختمانی دایره ای شکل است و گردشگران تور بارسلون می توانند در کافه ای که در بام مرکز خرید تعبیه شده است علاوه بر نوشیدن و میل کردن نوشیدنی ها و غذاهای لذیذ کافه، از چشم انداز بی نظیر شهر نیز لذت ببرند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

مرکز خرید زوت

مرکز خرید زوت

در سفر به وین، جهت خرید و تهیه سوغاتی با مراکز خرید مختلفی روبرو می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.