خانه / اطلاعات گردشگری / اخبار / مرتفع ترین بانجی جامپینگ جهان

مرتفع ترین بانجی جامپینگ جهان

در کشور ها و شهر های مختلف و در نقاط مرتفع، بانجی جامپینگ یکی از محبوب ترین تفریحات است چون پریدن از مرتفع ترین بانجی جامپینگ جهان، نهایت هیجان را به ارمغان می آورد.

بانجی جامپینگ، از گذشته به عنوان ورزشی پرطرفدار در میان گردشگران، ورزشکاران و افراد شجاع بوده است. پرش از ارتفاعی بلند، دیدن چشم انداز بی نظیر از شهر و طبیعت و تجربه هیجان آن، باعث شده بانجی جامپینگ، علاوه بر یک ورزش، یک تفریح نیز باشد. همچنین این ورزش در گذشته و در برخی نقاط به عنوان رسم شناخته میشد که برای اثابت شجاعت، با بستن بندی به مچ پا، از برج چوبی یا ارتفاع زیادی خود را به پایین می انداختند.

مرتفع ترین بانجی جامپینگ جهان:

مرتفع ترین بانجی جامپینگ جهان

امروزه، به دلیل پیشرفت تکنولوژی، بانجی جامپینگ در اتفاع های بیشتری صورت می گیرد بطوریکه مرتفع ترین بانجی جامپینگ جهان، ارتفاعی بیش از ۲۳۳ متر دارد که می تواند که با افزایش ناگهانی آدرنالین خون، به مدت ۶ ثانیه هیجان انگیز ترین لحظات را به ارمغان می آورد. مرتفع ترین بانجی جامپینگ، در برج ماکائو قرار دارد که در چین واقع شده است. این برج ارتفاعی ۳۳۸ متری دارد که بلند ترین بانجی جامپینگ جهان در آن صورت می گیرد. ارتفاع بانجی جامپینگ برج ماکائو، به اندازه یک ساختمان ۷۵ طبقه است که به همین دلیل، در کتاب رکورد های گینس عنوان مرتفع ترین و طولانی ترین بانجی جامپینگ جهان را به نام خود ثبت کرده است تا گردشگران تور چین، از رفتن به این برج نهایت هیجان را تجربه کنند.

مرتفع ترین بانجی جامپینگ جهان

همچنین لازم به ذکر است بلند ترین و طولانی ترین سقوط آزاد دنیا، در سال ۲۰۰۲ میلادی صورت گرفت. در بیست و پنج ژوئن سال ۲۰۰۲، کورتیس ریورز انگلستانی، با استفاده از بالن، توانست به ارتفاع ۴۶۳۲ متری از سطح زمین رود و با پرش از این ارتفاع، مرتفع ترین پرش جامپینگ دنیا را در کتاب رکورد های گینس، به نام خود ثبت کند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

بهترین کافه های قشم

بهترین کافه های قشم

قشم یکی از توریستی ترین مقاصد گردشگری ایران است که مهم ترین دلیل سفر گردشگران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.