قلعه وحشت

کیش جزیره ای در بندر لنگه میباشد که میتوان این جزیره را جزو برترین مقاصد گردشگری بین ایرانیان نامید.

کیش جزیره ای کوچک بیضی مانند است که بخاطر تفریحات آبی متنوع و هیجان انگیز و جاذبه های گردشگری جذابی که دارد سالانه میزبان میلیون ها گردشگری در وسعت ۹۰ کیلومترمربعی خود است.

کیش به دلیل اینکه منطقه ی آزادی است از اینرو هر نوع کالایی را میتوان در آن پیدا کرد ولی این جزیره یکی از گران ترین مقاصد گردشگری است که میتوان برای گردش و تفریح انتخاب کرد.

قلعه وحشت

همانطور که گفتیم،کیش تفریحات هیجان انگیز زیادی دارد که هیچ کدام از آنها در هیچ جای ایران نظیر ندارد. در میان صدها تفریحی که جزیره ی کیش دارد،قلعه وحشت یکی از پرطرفدارترین و هیجان انگیز ترین تفریحات کیش میباشد.

قلعه وحشت همانطور از اسمش مشخص است،مکانی است تا گردشگران تور کیش نهایت ترس و هیجان را در آن تجربه کنند.

قلعه وحشت

قلعه وحشت همانند سایر تفریحات ترسناک در دنیا و مخصوصا فیلم ترسناک کشتار با اره برقی،ابتدا هنگام وارد شدن،با محیطی تاریک روبرو میشوید که حس ترسی که به مردم میدهد باعث میشود چند نفر همان ابتدا محل را ترک کنند. سپس وارد یک مسیر پر پیچ و خم خواهید شد که هر قسمت آن ویژگی ترسناک خود را دارد. در میان امکانات ترسناک قلعه وحشت،طبق گفته ی گردشگران تور کیش ترسناک ترین آن،آدمی است که با اره برقی به دنبالتان افتاده است و شما باید برای نجات جان خود به دنبال راه خروج باشید که در میان مسیر های پر پیچ و خمی که راه خروج را میخواهید پیدا کنید،با امکانات جالب و ترسناک دیگری در قلعه وحشت روبرو میشوید که بر ترس و استرس که دارید می‌افزاید. همچنین یکی از جالب ترین دیدنی های قلعه وحشت دیدن چهره ی افراد هنگام خروج از این قلعه است.

قلعه وحشت یکی از بهترین مکان هایی است که گردشگران تور کیش میتوانند یکی از هیجان انگیز خاطرات خود را در آن بسازند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

پارک تساریتسینو

پارک تساریتسینو یکی از بهترین جاذبه های گردشگری موجود در شهر مسکو می باشد که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.