خانه / اطلاعات گردشگری / اخبار / عجیب ترین غارهای تایلند

عجیب ترین غارهای تایلند

تایلند یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا است که در کنار سواحل بی نظیر، تفریحات آبی و جاذبه های گردشگری مانند معابد، طبیعت سبز و غیره، غار های مختلفی هم دارد که برخی از این غار ها جزء عجیب ترین غار های تایلند و جهان به شمار می رود و از مهم ترین دلایل سفر گردشگران به این کشور به حساب می آیند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با برخی از عجیب ترین غارهای تایلند بیشتر آشنا شوید.

عجیب ترین غارهای تایلند

غار کرابی: کرابی را می توان به عنوان سرسبز ترین و زیباترین شهر تایلند شناخت. طبیعت سبز و جنگل های مختلف کرابی باعث شده تا این شهر یکی از توریستی ترین شهر های تایلند به شمار رود. اگر در سفر به کرابی از جنگل زیبای منگرو بازدید کردید، حتما به داخل غار معروف این جنگل هم بروید. غار کرابی از گذشته های دور به غار روح کله گنده معروف می باشد زیرا طبق افسانه هایی که گفته شده است، یک موجود کله گنده در این غار زندگی می کرده که پس از حیاتش، روحش در این غار پرسه می زند. این غار که از جنس آهک می باشد در کنار طبیعت سبز، یکی از زیباترین و شگفت انگیزترین غار های تایلند به حساب می آید.

عجیب ترین غارهای تایلند

غار پنگ مایا: این غار که یکی از عجیب ترین غارهای تایلند می باشد، که هرکسی جرئت بازدید از آن را ندارد. ابتدا لازم به ذکر است بازدید از این غار حتما می بایست به همراه راهنما باشد زیرا بعد از ورود به غار و بازدید از قندیل های زیبا و دیوار های خطرناک، چندین مسیر و سوراخ مختلف وجود دارد که وارد شدن به مسیر اشتباه می تواند عواقب ناخوشایندی به دنبال داشته باشد.

عجیب ترین غارهای تایلند

غار چیانگ دائو: چیانگ دائو در واقع نام یکی از روستاهای سرسبز و معروف تایلند است که به دلیل وجود این غار، یکی از روستاهای توریستی تایلند به حساب می آید. گردشگران تور تایلند در طول بازدید از این روستا، با غارهای تاریخی مختلفی روبرو می شوند که علاوه بر وجود مجسمه های با ارزش در آن ها، از نظر برخی، ظاهری ترسناک و از نظر برخی دیگر، ظاهری بسیار زیبا و شگفت انگیز دارند. لازم به ذکر است جهت بازدید از این غارها می بایست فقط از راهنماهای محلی روستا استفاده نمود.

عجیب ترین غارهای تایلند

غار میمون ها: این غار در تاکوئا تانگ واقع شده است و همانطور که از نامش مشخص می باشد، چندین میمون در آن زندگی می کنند که در میان محلی ها از ارزش و احترام بالایی برخوردار می باشند. جالب است بدانید در کنار زیبایی غار، مجسمه بزرگ بودا در دل غار وجود دارد که از جنس طلا بوده و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

درباره ی admin

همچنین ببینید

بهترین کافه های قشم

بهترین کافه های قشم

قشم یکی از توریستی ترین مقاصد گردشگری ایران است که مهم ترین دلیل سفر گردشگران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.