سفر به قشم

اوایل پاییز بود که تصمیم گرفتیم به همراه دو نفر از دوستانم با تور قشم سفر کنیم و برای سه روز سفر به قشم برنامه ریزی کردیم. وقتی به قشم رسیدیم با آژانس هایی که در فرودگاه بود به سمت هتلی که رزرو کرده بودیم حرکت کردیم و بعد از رسیدن و گرفتن هتل کمی استراحت کردیم. هتل دارای استخر و باشگاه و مجموعه های تفریحی بود که روز اول را به خوبی در آن سپری کردیم و بازدید از جاذبه های گردشگری و تفریحات را به فردا موکول کردیم.

روز دوم سفر به قشم شروع شد و اولین مقصد گردشگری تنگه چاهکوه بود که یک دره بسیار زیبا و دیدنی که جزء یکی از برترین جاذبه های گردشگری قشم به حساب می آمد. برای نهار به هتل برگشتیم و سپس به آکواریوم پروانه طلایی رفتیم تا از ماهی ها و جانوران آبزی زیبایی که در خود جای داده بود دیدن کنیم و می توان گفت واقعا هیرت انگیز بودن. به تاریکی هوا نزدیک می شدیم و قصدمان برای صرف وعده شام یکی از بهترین رستوران های قشم بود که رستوران سنتی خان بوم نام داشت که دارای غذاهای سنتی و محلی لذیذی بود.

روز سوم تصمیم گرفتیم به مرکز خرید ستاره قشم برویم تا خرید کنیم، در مرکز خرید تنوع کالا و اجناس به شدت زیاد بود که به آسانی توانستیم خرید راحت داشته باشیم برای نهار هم به فودکورت مرکز خرید رفتیم که غذاهای خوشمزه و عالی داشت. بعد از مرکز خرید به مجموعه تفریحی هامون رفتیم تا از جت اسکی و قایق رانی های این مجموعه استفاده کنیم، نزدیک های غروب بود که باید به هتل برمی گشتیم و وسایلمان را جمع می کردیم، ساعت هشت شب پرواز برگشت به تهران بود و سفر به قشم به پایان می رسید اما دل کندن از این جزیره زیبا و رویایی کمی سخت بود، سفر به قشم یکی از بهترین مسافرت هایی بود که تا کنون داشتم و به شما هم پیشنهاد می کنم که با تور قشم سفر کنید.

درباره ی admin

همچنین ببینید

سفرنامه مارماریس

سفرنامه مارماریس

مارماریس یکی از شهر های توریستی و ساحلی ترکیه است که سفرنامه مارماریس، یکی از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.