سفر به شیراز

شنیده بودم شیراز یکی از بهترین مقاصد گردشگری در ایران میباشد و تصمیم شد که سفر به این شهر دیدنی داشته باشم.

شیراز پنجمین شهر پرجمعیت ایران واقع در جنوب غربی این کشور میباشد که دارای جاذبه های گردشگری و تفریحات زیادی داره تا هرکس که به این شهر سفر میکند بتواند بهترین خاطرات سفر را در آن رقم بزند.

همیشه یکی از کارهایی که قبل از سفر کردن به مقصدی انجام میدهم، برآورد کردن هزینه های در اون شهر میباشد. از اینرو برای سفر کردن به شیراز تصمیم گرفتم با تور لحظه آخری شیراز سفر کنم چون تور های لحظه آخری برای اینکه سریع تر پر شود، قیمت کمتری داره و این باعث شده این نوع تورها در بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار باشد.

سفر به شیراز

شیراز به شهر راز و نیازها، مهد هنر و مردمان مهربان میباشد و هرکس که به این شهر سفر میکنند، با یکی از بهترین شهر های ایران روبرو میشود.

برای اقامت در شیراز، هتل چمران شیراز را انتخاب کردم چون از بهترین هتل های شیراز میباشد. هتل چمران علاوه بر ظاهر بسیار زیبایی که دارد، امکانات رفاهی زیادی هم برای مشتریان خود در نظر دیده است.

ما نزدیکای غروب رسیدیم هتل و برای شام، به یکی از بهترین رستوران های شیراز، رستوران هفت خوان بردند. رستوران هفت خوان نزدیک به دروازه قرآن قرار دارد و یکی از بهترین طمع غذاها را میتوان در آن میل کرد.

سفر به شیراز

در طول سفر به شیراز، از جاذبه های گردشگری و تاریخی زیادی مانند مسجد نصیر الملک بازدید کردیم و تاریخچه ای که هر بنای تاریخی داشت و لیدر تور برامون تعریف میکرد خیلی جالب بودند.

در کنار جاذبه های گردشگری و تاریخی شیراز، مارا به تفریحات زیادی هم بردند تا لحظات هیجان انگیزی را داشته باشیم و در میان آنها، باغ ارم یکی از بهترین تفریحات شیراز بود که حتما به همه توصیه میکنم در سفر خود با تور شیراز، بیش از یکبار به باغ ارم بروند.

 

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

سفرنامه مارماریس

سفرنامه مارماریس

مارماریس یکی از شهر های توریستی و ساحلی ترکیه است که سفرنامه مارماریس، یکی از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.