سفر به روسیه

برای سفر کردن به نقاط مختلف دنیا، روسیه را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب کردم تا بروم و از جاذبه های تاریخی و بناهایی که دارد از نزدیک بازدید کنم.

روسیه جاذبه های گردشگری و تفریحات مختلفی دارد به همین دلیل، سفر به روسیه یکی از محبوب ترین و بهترین فعالیت ها در میان گردشگران میباشد.

قبل از اینکه به مسکو، پایتخت روسیه سفر کنم باید ویزای توریستی مسکو را دریافت کنم لذا برای دریافت انواع ویزای روسیه باید به سفارت این کشور مراجعه کرد و اقدام به دریافت ویزای مربوطه نمود.

یکی از کارهایی که هر گردشگر پیش از سفر کردن به مقصدی انجام میدهد، مشخص کردن هزینه های سفر او به آن مقصد است. من هم برای سفر به روسیه، هزینه هایی که قرار بود در طول سفر بپردازم را مشخص کردم.

سفر به روسیه

در هزینه سفر به روسیه، حدود ۲۰۰هزار تومان برای دریافت ویزا پرداخت کردم، همچنین خود ویزای توریستی مسکو هم نزدیک به ۵۰۰هزار تومان هزینه داشت.

برای اقامت در روسیه، هتل های زیادی وجود دارد که من تصمیم گرفتم به هتل آرارات پارک حیاط بروم. این هتل یکی از لوکس ترین و بهترین هتل های شهر مسکو میباشد برای همین نزدیک به ۵ میلیون تومان هزینه هتل پرداخت کردم.

روز اول، مستقیم به هتل رفتم تا حال و هوایی عوض کنم. اولین چیزی که چشم من را به خودش جلب کرد، خوش برخورد بودن کارکنان این هتل بود. بعد از اینکه یک ناهار خیلی خوب در رستوران هتل میل کردم، رفتم در سطح شهر تردد کنم تا بیشتر با مسکو آشنا شوم.

سفر به روسیه

در سفر به مسکو، به گردشگران تور مسکو توصیه میشود برای تردد در سطح شهر بجای اجاره خودرو، از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند زیرا هم قیمت بسیار ارزان تری دارد، هم به اکثر جاذبه های گردشگری، مراکز خرید و جاهای مختلف مسکو مسیر دارد و هم برای برخی از مقاصد رایگان میباشد.

اولین جایی که در سفر به مسکو از آن بازدید کردم، کاخ کرملین بود. کاخ کرملین یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری میباشد که رئیس جمهور روسیه در آن زندگی میکند و از طرفی نمیشود از تمام جا های کاخ دیدن کرد.

بعد از کاخ کرملین، تصمیم گرفتم در روز اول سفر به روسیه، تمام خرید ها را در بهترین مراکز خرید مسکو انجام دهم. برای خرید کردن، مرکز خرید آتریوم را انتخاب کردم زیرا یکی از بهترین و مراکز خرید در روسیه میباشد که هر نوع کالایی را میتوان در آن یافت.

سفر به روسیه

بعد از اینکه خرید ها تمام شد، به یکی از بهترین کافه های مسکو، کافه میشل اومدم. این کافه یکی از بهترین کافه های مسکو میباشد که میتوان یکی از لذیذ ترین و بهترین منو های غذایی و کافه ای را در آن میل کرد. همچنین یکی از مهم ترین ویژگی های کافه میشل، دور بودن آن از مرکز شهر میباشد که میتوان در کمال آرامش در کافه میشل نشست.

در بقیه روز های سفر به روسیه هم از تفریحات مختلف این شهر نهایت لذت را بردم و توانستم یکی از بهترین خاطرات سفر را برای خودم رقم بزنم.

درباره ی admin

همچنین ببینید

سفرنامه مارماریس

سفرنامه مارماریس

مارماریس یکی از شهر های توریستی و ساحلی ترکیه است که سفرنامه مارماریس، یکی از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.