خانه / اطلاعات گردشگری / اطلاعات مفید / بهترین فصل سفر به روسیه

بهترین فصل سفر به روسیه

روسیه، بزرگترین کشور جهان است که سالانه نزدیک به ۳۰ میلیون نفر به این کشور سفر میکنند. روسیه به دلیل پهناور بودنش، دارای آب و هوای مختلفی در بازه زمانی خاص میباشد.

شمال روسیه، یکی از سرد ترین نقاط این کشور است که با میانگین دمای زیر صفر، یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای تفریحاتی مانند اسکی میباشد. همچنین گردشگرانی که به بخش شمالی روسیه سفر میکنند، میتوانند زندگی در دمای زیر صفر درجه را تجربه کنند. این بخش از روسیه همواره مورد توجه گردشگران بسیاری بوده است تا سفری متفاوت را داشته باشند. لذا بهترین فصل سفر به روسیه برای کسانی که میخواهند به نواحی سردسیر این کشور سفر کنند، در فصل تابستان میباشد زیرا فصل زمستان، زندگی در این قسمت، تقریبا غیر ممکن است.

بهترین فصل سفر به روسیه

بخش شرقی روسیه نیز مانند شمال روسیه دارای آب و هوایی سرد میباشد و در شهر های ساحلی نیز، شرجی بودن هوا هم به آن اضافه میشود. در این قسمت، پایین ترین دمایی که ثبت شده است، ۳۸ درجه زیر سفر بوده و در گرم ترین زمان، به دمای ۲۲ درجه سانتی گراد میرسد.

بهترین فصل سفر به روسیه

بخش غربی روسیه، دارای آب و هوایی معتدل تر نسبت سایر قسمت های دیگر میباشد از اینرو، اکثر گردشگران تور روسیه، به شهر های غربی این کشور مانند مسکو و سن پترزبورگ سفر میکنند. بخش غربی روسیه دارای میانگین دمای ۵ درجه زیر صفر در فصل زمستان میباشد و طبق آماری که وجود دارد، در برخی از این روز ها، به علت برف و بوران هایی که این قسمت وجود دارد، پرواز ها لغو شده و بسیاری از مردم در خیابان ها، زیر برف گیر میکنند.

اما بهترین فصل سفر به روسیه در فصل تابستان میباشد که گردشگران تور روسیه در نواحی غربی مانند شهر های مسکو و سن پترزبورگ میتوانند در میانگین دمای ۲۰ درجه سانتی گراد، به راحتی از تمام جاذبه های گردشگری و تفریحات آن، بهترین خاطره سفر را برای خود رقم بزنند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

هزینه سفر به مسکو

هزینه سفر به مسکو

مسکو، پایتخت روسیه، از شهر های تاریخی در دنیا میباشد که دارای بافت تاریخی است. …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.