خانه / اطلاعات گردشگری / اطلاعات مفید / بهترین فصل سفر به تایلند

بهترین فصل سفر به تایلند

تایلند یکی از کشور هایی است که گردشگری،مهم ترین قطب درآمد آن میباشد.

تایلند بخاطر زیبایی هایی که دارد جزو برترین مقاصد گردشگری در دنیا است بطوریکه سالانه بیش از ۲۰ میلیون نفر از این کشور دیدن میکنند.

تایلند دارای یکی از زیباترین سواحل در دنیا میباشد که در کنار تفریحات آبی که دارد،توجه خیلی هارا برای گذراندن تعطیلات و تجربه کردن هیجان انگیز ترین تفریحات جلب کرده است.

تایلند دارای جاذبه های گردشگری و تاریخی است که اکثر آنها معبد و موزه های میباشد زیرا معابد از احترام بسیار بالایی در میان جمعیت ۷۰ میلیونی تایلند دارد.

بهترین فصل سفر به تایلند

تایلند در قسمت جنوب شرقی آسیا واقع شده و با داشتن میانگین دمای ۳۳ درجه سانتی گراد و آب و هوایی معتدل و شرجی که اکثر مواقع گرم است،باعث شده در زمان های خاصی بتوان به این کشور سفر کرد تا از همه جاذبه هایش دیدن کرد.

تایلند در برخی ماه های سال دارای آب و هوای متفاوتی است که به بررسی آنها میپردازیم:

در ماه های آوریل،مه،ژوئن،تایلند با میانگین دمای ۳۱ درحه سانتی گراد دارای گرم ترین آب و هوا میباشد بطوریکه نمیتوان به راحتی از همه ی جاذبه های گردشگری آن دیدن کرد ولی در عوض،تفریحات آبی و سواحل تایلند در این ماه ها از طرفداری زیادی برخوردارند.

بهترین فصل سفر به تایلند

همچنین در ماه آوریل،تایلند یکی از بهترین آب و هوا های خود را تجربه میکند و این ماه تعداد گردشگرانی که با تور تایلند به این کشور سفر میکنند به بیشترین حد خود میرسد.

در ماه ژانویه تایلند دارای آب و هوای مناسبی است بطوریکه در قسمت شمالی این کشور،آب و هوایی خنک تر وجود دارد و از بهترین زمان های برای آفتاب گرفتن در سواحل این شهر میباشد. یکی از ویژگی های سفر به تایلند در این ماه،دیدن فستیوال هایی مانند فستیوال سال نو چینی ها میباشد.

ولی در بقیه ی ماه ها، آب و هوای تایلند باد و باران را تجربه میکند و گردشگران کمتری با تور تایلند به این کشور سفر میکنند.

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

سفر ارزان به تایلند

سفر ارزان به تایلند

تایلند امروزه یکی از بهترین مقاصدی است که هر کس میتواند بهترین جاذبه های گردشگری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.