خانه / اطلاعات گردشگری / راهنمای گردشگری / بهترین زمان سفر به پوکت

بهترین زمان سفر به پوکت

پوکت یکی از بهترین مکان های خوش آب و هوا برای گردش و تفریح است که در بهترین زمان سفر به پوکت، به یکی از شلوغ ترین مقاصد گردشگری در دنیا تبدیل می شود.

پوکت، یکی از جزایر محبوب و توریست پذیر تایلند است که به سواحل بسیار زیبایی که دارد معروف می باشد. این جزیره سالانه نزدیک به بیش از ۶ میلیون نفر را میزبانی می کند. این جزیره از جزایر بارانی تایلند بوده و علاوه بر آن، کوه های زیادی که پوکت دارد، نیز بر آب و هوای آن تاثیر می گذارد.

بهترین زمان سفر به پوکت

برای اینکه بتوانیم در بهترین زمان سفر به پوکت به این جزیره سفر کنیم، لازم است برخی از اطلاعات و شرایط آب و هوایی این جزیره زیبا را بدانیم. پوکت در ماه های مختلف سال دارای میانگین دمای بیست و سه درجه سانتی گراد در پایین ترین حالت، و سی درجه سانتی گراد در گرم ترین حالت خود را دارد. از اینرو، پوکت یکی از بهترین آب و هوا ها برای سفر دارد از اینرو، بهترین زمان سفر به پوکت بسته به شرایط آب وهوایی و میزان بارش در این جزیره زیبا دارد.

بهترین زمان سفر به پوکت

این جزیره در فصل تابستان بیشترین میزان بارش در سال را دارد بطوریکه بیش از ۱۸ روز در ماه، در پوکت باران می بارد. از اینرو تابستان زمان مناسبی برای سفر به پوکت نمی باشد زیرا نمی توان به راحتی از جاذبه های گردشگری و تفریحات این شهر نهایت لذت را برد. به دلیل اینکه میانگین دمای پوکت در ماه های مختلف سال یکسان می باشد، از اینرو، در فصل زمستان به دلیل اینکه این جزیره کمترین میزان بارش را دارد، با میانگین بارش ۴ روز در ماه، بهترین زمان برای سفر به این جزیره می باشد تا گردشگران تور پوکت بتوانند به راحتی از تمام جاذبه های گردشگری و تفریحات آبی این جزیره نهایت لذت را ببرند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

هزینه سفر به مراکش

هزینه سفر به مراکش

مراکش یکی از مقاصد گردشگری پربازدید واقع در شمال آفریقا است که به لطف جاذبه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.