خانه / اطلاعات گردشگری / اطلاعات مفید / بهترین زمان سفر به مالزی

بهترین زمان سفر به مالزی

مالزی کشوریست که  با داشتن فضای سبز زیادی که دارد،توجه علاقه مندان بسیاری را به سمت خود جلب کرده و در کنار تفریحات متنوع و جاذبه های گردشگری زیادی که دارد باعث شده سالانه میزبان بیش از ۱۵ میلیون گردشگر در کنار جمعیت ۴۰ میلیونی خود باشد و همین موضوع باعث شود مالزی به عنوان پرطرفدارترین کشور جنوب شرق آسیا شود.

مالزی دارای آب و هوایی معتدل و با بارش بازان در اکثر روز های سال همراه است و به دلیل نزدیک بودن به خط استوا داری آب و هوایی گرم و با رطوبت بالا نیز میباشد.

میانگین دمای ۲۸ تا ۳۱ درجه ی این کشور باعث شده تا مانند کشور های دیگر تفاوت بین فصول بهار،تابستان،پاییز و زمستان کم باشد. لذا همین موضوع باعث شده تا سفر کردن مالزی نیازی به زمان خاصی رفتن نداشته باشد.

بهترین زمان سفر به مالزی

مالزی طبق تحقیقاتی که صورت گرفته است در ماه ژانویه خشک ترین زمان خود،در ماه ها نوامبر و اکتبر،پر باران ترین زمان خود و دار ماه های سپتامبر تا آوریل دارای باران های موسمی در کنار هوای گرم میباشد.

با توجه به آب و هوای مالزی در ماه های مختلف سال،بسته به مقصدی که در این کشور و تفریح و گردشگری که مردم دارند،باید در زمان خاصی به آنجا بیروند.

با توجه به اینکه محبوب ترین تفریحات مالزی تفریحات آبی و دریایی و رفتن به سواحل این کشور میباشد، دو بازه ی زمانی بهترین زمان سفر کردن به این کشور است:

بهترین زمان سفر به مالزی

یکی در تعطیلات سال نو میلادی که از ماه دسامبر شروع میشود و تا پایان ماه ژانویه ادامه دارد و دیگری در ماه های ژوئن تا آگوست میباشد که در این بازه ی زمانی، بیشتر گردشگران مالزی از خاورمیانه میباشند.

مالزی دارای جاذبه های گردشگری زیاد در کنار تفریحات متنوعی میباشد که در زمان هایی از سال که دارای هوای معتدل تر میباشد میتوان با تور مالزی به این کشور سفر کرد و از طبیعت آن لذت برد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

سفر ارزان به تایلند

سفر ارزان به تایلند

تایلند امروزه یکی از بهترین مقاصدی است که هر کس میتواند بهترین جاذبه های گردشگری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.