باغ رز بانکوک

بانکوک، شهری که دارای جاذبه های گردشگری و چشم انداز های زیبایی می باشد، یکی از زیباترین باغ های دنیا با نام باغ رز بانکوک را در خود جای داده است.

بانکوک، به عنوان پایتخت کشور توریستی تایلند، یکی از معدود شهر هایی است که زیباترین و بی نظیر ترین جاذبه های گردشگری و طبیعت سبز را دارد. بانکوک دارای فضا های سبز زیادی می باشد که باعث شده یکی از بهترین تفریحات در بانکوک، بازدید از پارک ها و باغ های این شهر باشد. در میان باغ های این شهر، باغ رز بانکوک، همواره جزء زیباترین تفریحات این شهر می باشد.

باغ رز بانکوک

باغ رز بانکوک یا رز گاردن بانکوک، به دلیل وسعت زیادی که دارد، در خارج از شهر بانکوک واقع شده است. این باغ که فاصله ای ۳۰ کیلومتری از شهر دارد، دارای مساحتی بیش از ۷۵۰ متر مربع است. در باغ رز بانکوک همانطور که از نامش مشخص است، تنوع بی نظیری از انواع گل های رز را دارد و علاوه بر آن، طبق بررسی ها، بیش از ۲۰۰ نوع از سایر گل ها مانند گل میخک، گل کوکب و غیره نیز در این باغ وجود دارد. همچنین تنوع بالای گل در این باغ باعث شده تا گردشگران از فاصله بیش از یک کیلومتری از رز گاردن بانکوک، بوی زیبا و دلنشین گل ها را استشمام کنند.

باغ رز بانکوک

رز گاردن بانکوک علاوه بر این که همه روز آماده میزبانی از گردشگران تور بانکوک می باشد، برخی از انواع مراسم های سنتی تایلند مانند انواع رقص های سنتی تایلندی، مسابقات مختلف مانند مسابقات ورزش های رزمی تایلند مثل موی تای، شمشیر بازی و مراسم های عروسی نیز در این باغ، برگزار می شوند که در کنار زیبایی بی نظیر رز گاردن بانکوک، توجه گردشگران را از سراسر دنیا به سمت خود جلب کرده است. همچنین گردشگران می توانند در این باغ، تنوعی از انواع صنایع دستی بانکوک را نیز مشاهده کنند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

پارک تساریتسینو

پارک تساریتسینو یکی از بهترین جاذبه های گردشگری موجود در شهر مسکو می باشد که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.