اندونزی

اندونزی کشوری است که در همسایگی مالزی واقع شده است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا با اندونزی و جاذبه های گردشگری و تفریحاتش بیشتر آشنا شوید.

اندونزی

اندونزی چهارمین کشور پرجمعیت جهان است و در کنار آن با بیش از ۱۷ هزار جزیره یکی از پرجمعیت ترین کشور های مسلمان نیز می باشد. جالب است بدانید مردم اندونزی چند فرهنگ مختلف دارند. یکی از مهم ترین فرهنگ های مردم اندونزی، فرهنگ امپراطوری ماجاپاهیت است که می توان در جزایر مرکزی مانند بالی آن را مشاهده کرد. لازم به ذکر است امپراطوری ماجاپاهیت در سال ۱۳۴۳ به اندونزی کوچ کرد تا یکی از بزرگترین امپراطوری های کوچ نشینی را برپا کند. فرهنگ های مختلف مردم اندونزی باعث شده تا ذائقه غذایی مردم این کشور در نقاط مختلف، متفاوت باشد. گردشگران تور اندونزی در شهر های مختلف این کشور می توانند انواع غذاهای دریایی، محلی، اروپایی، هندی و خاورمیانه ای را میل کنند که هرکدام با طبخ های مختلفی سرو می شوند اما جالب است بدانید خوراک برنج را در همه جای اندونزی می توان مشاهده کرد.

اندونزی

اندونزی آب و هوایی گرم و بارانی دارد و در طول سال تنها دو فصل بارانی و خشک دارد اما در فصل خشک همچنان بارندگی های پراکنده صورت می گیرد. یکی از مهم ترین شهر های اندونزی، بالی است. بالی مجمع الجزایری می باشد که در میان گردشگران دنیا از محبوبیت بالایی برخوردار است. در کنار جاذبه های گردشگری و مکان های تاریخی و دیدنی که بالی دارد، فرهنگ مردم این شهر که شامل هنر هایی مانند فلز کاری، تندیس گری، رقص و غیره می باشد از مهم ترین دلایل محبوبیت بالی است.

یکی از مهم ترین نکاتی که گردشگران تور اندونزی هنگام سفر به این کشور می بایست بدانند به دلیل اینکه اندونزی عضو ASEAN، انجمن ملیت های جنوب آسیا می باشد، سفر به این کشور نیازی به اخذ ویزا ندارد.

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

پنانگ

پنانگ

پنانگ یکی از شهرهای شمال شرقی مالزی است که به لطف طبیعت سبز بی نظیر، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.