خانه / اطلاعات گردشگری / تفریحات / آبشار کورشونلو

آبشار کورشونلو

آبشار کورشونلو یکی از زیباترین آبشار ها و از بهترین جاذبه های گردشگری شهر توریستی آنتالیا است که در سفر به این شهر می توان از آن بازدید کرد.

آنتالیا، بعد از استانبول، دومین شهر توریستی ترکیه است که در کنار تفریحات آبی و سواحل زیبایی که دارد، دارای جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی زیادی دارد که باعث شده توجه گردشگران به این شهر جلب شود و آنتالیا سالانه میزبان میلیون ها گردشگر باشد.

آبشار کورشونلو

آبشار کورشونلو، در فاصله ۲۴ کیلومتری از شهر آنتالیا قرار دارد و به همین دلیل می توان آبشار کورشونلو را بکر ترین جاذبه گردشگری این شهر نامید که برای دوری از شلوغی شهر و گذراندن لحظاتی در طبیعت زیبای آنتالیا، بهترین گزینه باشد.

آبشار کورشونلو ارتفاعی ۱۷ متری دارد که در ابتدای آبشار، به ۷ قسمت تقسیم می شوند در میان جنگلی به وسعت  قرار دارد که در سال ۱۹۸۶ به شکل پارک جنگلی درآورده شد تا گردشگران تور آنتالیا به راحتی بتوانند از این جنگل و آبشار کورشونلو بازدید کنند. گردشگران برای رسیدن به این آبشار و لذت بردن از منظره زیبایی که به وجود آورده است می بایست از مسیری طولانی که از میان جنگل ها و درختان می گذرد عبور کنند تا در انتهای مسیر، از پل چوبی گذر کنند تا به منظره دیدنی آبشار برسند. همچنین علاوه بر آبشار، یک آسیابان قدیمی نیز در نزدیکی آبشار قرار دارد که چشم انداز زیبایی را به وجود آورده است.

آبشار کورشونلو

گردشگران تور آنتالیا با رفتن به آبشار کورشونلو می توانند از کافه ای که به سبک قدیمی عثمانی ساخته شده است و در نزدیکی آبشار قرار دارد انواع نوشیدنی ها مختلف را سفارش دهند. همچنین علاوه بر نوشیدنی ها، گردشگران تور آنتالیا می توانند برخی از صنایع دستی و سوغاتی های آنتالیا را در این کافه به قیمت ها بسیار ارزان تهیه کنند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

پارک تساریتسینو

پارک تساریتسینو یکی از بهترین جاذبه های گردشگری موجود در شهر مسکو می باشد که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.